Vyhlášení volby o internetovou prodejnu roku

6. října 2005 | Tiskové zprávy

ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, vyhlašuje již čtvrtý ročník prestižní volby internetová prodejna roku.

Mezi nominované prodejny byly opět zařazeny obchody, postavené na platformě Zoner inShop, které byly oceněny prestižním titulem Prodejna měsíce, a to od listopadu 2004 do října 2005.

Na rozdíl od loňských ročníků bude hlasování probíhat na dvou frontách: veřejné a odborné neveřejné hlasování. Veřejné hlasování probíhá na stránce http://www.zoner.cz/inshop/prodejna_roku_hlasovani.asp. Neveřejného hlasování se účastní pouze vybraní redaktoři a šéfredaktoři odborných titulů a zpravodajských médií. Výsledky volby budou vyhlášeny dne 27. 10. 2005 na veletrhu informačních technologií INVEX na stánku společnosti ZONER software, s.r.o. – pavilon V, stánek 78 a to ve 15:00 hodin.

Internetová prodejna, která získá nejvíce hlasů bude oceněna prestižním titulem Internetová prodejna roku 2004/2005, diplomem a speciální soškou od známého keramika Jaroslava Homoly. Z řad hlasujících vylosujeme 6 výherců, kteří získají hodnotné ceny. První cenou je seskok padákem v tandemu od www.jump-tandem.cz.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa