ZONER software, s.r.o. představuje nový produkt ZONER ANTIVIRUS (ZAV)

21. října 2005 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software, s.r.o. dokončila první fázi vývoje zcela nového produktu ZONER ANTIVIRUS (ZAV) a tímto krokem v nejbližší době vstoupí na trh antivirové ochrany pro mail serverová řešení.

ZONER ANTIVIRUS (ZAV) je moderní antivirový systém, navržený pro systémy Windows 2000+ a Linux, pro procesory i386 kompatibilní. Jádro ZAVu je moderní, nově navržené (multithreadové) a sestává se z jedné separátní komponenty. V případě Windows se jedná o DLL knihovnu a v případě systému Linux o sdílenou knihovnu, kterou lze připojit k libovolnému programu a souboru antivirové databáze, ve které jsou uloženy definice známých virů.

Jádro v této verzi používá k detekci virů následující techniky: algoritmická detekce, statická heuristická analýza, dynamická heuristická analýza, run-time heuristická analýza, vyspělý emulátor kódu, rekurzivní dekomprimační/dekódovací moduly. Tyto techniky umožňují identifikovat neznámé, nové viry a to je klíčový argument pro ZONER ANTIVIRUS. ZAV je již několik měsíců testován na mail serverech Zoneru (InMail, Czechia,..) na systémech Windows 2000. Produkt ZAV je speciálně navržen pro výkonné mail servery a v blízké době bude uvedeno i desktop řešení pro mail klienty.

Společnost ZONER software, s.r.o. v brzké době představí ZONER ANTIVIRUS odborné i široké veřejnosti. Jsme přesvědčeni, že ZAV ocení především společnosti, které kladou veliký důraz na ochranu dat před viry a ZAV se stane úspěšným produktem na českém i slovenském trhu.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa