Zoner Photo Studio k navigacím MIO DIGIWALKER

18. července 2007 | Tiskové zprávy

Propojení digitálních fotografií s údaji o zeměpisných souřadnicích pořízené fotografie patří, zejména mezi fotografii-cestovateli, mezi oblíbené nástroje. Možnost automatizovaného přiřazení GPS údajů k fotografiím a jejich zpětné zobrazení na mapách nabízí v uživatelsky přívětivé podobě nabízí oblíbený český program pro zpracování digitálních fotografií Zoner Photo Studio 9. Společnost ZONER software, s. r .o., producent programu uzavřel v červenci 2007 exklusivní dohodu o spolupráci se společností ELKO TRADING, spol. s r. o., dodavatelem známých navigací MIO na český a slovenský trh.

Ke každému pokročilého navigačního přístroje MIO DIGIWALKER C720 z distribuce ELKO nyní získají uživatelé zcela zdarma plnou verzi programu Zoner Photo Studio 9 Xpress, tedy bonus v hodnotě 699 Kč. Uvedená verze samozřejmě podporuje kompletní nástroje pro práci s GPS údaji. Uživatelé, kteří projeví zájem o použití po stránce úprav a vedení fotoarchivu více funkčně vybavených verzí, mohou svoji licenci za zvýhodněných podmínek kdykoliv povýšit a nemálo tak ušetřit. Přitom, bez dalších doplatků mohou všichni uživatelé, kteří program k navigaci získají, užívat po dobu dvou měsíců jako nejvyšší verzi Professional.

Kombinovanou nabídku software a navigace uvítají zejména uživatelé, kteří od užívání navigačního přístroje očekávají více než jen pouhé navádění k zadanému cíli.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa