Autogramiáda a křest knihy „Naučte se fotografovat SPORT“ v Palá

20. října 2009 | Tiskové zprávy

autogramiáda spojená se křtem knihy „Naučte se fotografovat SPORT“ se uskuteční 26. 10. 2009 od 16.30 hodin v Paláci knih Luxor v Praze, Václavské nám. 41.

Pozvaní hosté: J. Klamar, J. Koliš, J. Křenek, P. Lebeda, Z. Lhoták, M. Navrátilová, P. Nesvadba, P. Rakušan, M. Růžička, V. Rys, H. Slavík, L. Šipla – spoluautoři knihy.

Celkem 12 profesionálních fotografů přispělo do této inspirativní publikace zaměřené na fotografování sportu. Koordinátor celého projektu, Jiří Koliš oslovil řadu významných sportovních fotografů a každý z nich přispěl do knihy několika fotografiemi z jednoho druhu sportu a doprovodil je poznámkami, radami a úvahami ať již o fotografické technice, vlastním fotografování, o přípravě, kompozici nebo třeba speciálních požadavcích na techniku i fotografa v extrémních podmínkách při fotografování ve vzduchu, při létání nebo na moři. Vedle fotografií z nám důvěrně známého prostředí fotbalu nebo hokeje v knize najdete snímky z Tour de France, závodů Formule 1 a řady dalších atraktivních sportů.

Všichni zájemci mohou získat detailní informace o nové knize na internetové adrese www.zonerpress.cz.
Na webové stránce jsou k dispozici ukázky z knihy a také on-line objednávkový formulář.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa