Czechia.com rozšířila řadu webhostingových programů na Linuxu

24. října 2005 | Tiskové zprávy

abídka webových pronájmů na stránkách www.czechia.com byla obohacena o nové webhostingové varianty na platformě Linux. Jeden z nových programů nabízí technologii PHP verze 5, druhý umožňuje provozovat náročné webové aplikace.

Nový hostingový program LinuxPHP5 nabízí novou technologii skriptování PHP ve verzi 5. Dále obsahuje podporu databáze MySQL a dostatečný prostor o velikosti 500 megabajtů. Databázi je možné spravovat přes webové rozhraní, součástí služby je také kompletní řešení e-mailové komunikace s antivirem a antispamovou ochranou. Cena pronájmu je 290 Kč za měsíc.

Další novinkou v nabídce linuxových balíčků je varianta LinuxProfi za 890 korun měsíčně. Ta je určena pro hostování náročných a robustních dynamických aplikací. Zákazník může využívat skripty PHP4 nebo PHP5 a databázi MySQL. Diskový prostor dosahuje až 2 GB.

Pokud si chce uživatel vyzkoušet novou technologii PHP5, může tak učinit zdarma na stránkách projektu www.php5.cz. Freehostingová služba nabízí hosting s PHP5 včetně možnosti používat databázi MySQL, k dispozici je 10 MB diskového prostoru. Vývojáři mohou využívat diskusní fórum, kde si lze vyměňovat zkušenosti a názory nebo řešit problémy spojené s vývojem aplikací.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa