Vyhlášení volby o internetovou prodejnu roku 2008

23. září 2008 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, vyhlašuje již sedmý ročník prestižní volby internetová prodejna roku.

Mezi nominované prodejny byly opět zařazeny obchody, postavené na platformě Zoner inShop, které byly oceněny prestižním titulem Prodejna měsíce, a to od listopadu 2007 do září 2008.

Hlasování probíhá veřejně, hlasovat tedy může zcela kdokoli, a to na internetové stránce http://www.inshop.cz/prodejna_roku_2008_nominace.aspx

Výsledky volby budou vyhlášeny dne 9. 10. 2008 na veletrhu informačních technologií INVEX na stánku společnosti ZONER software, s.r.o. – v pavilonu „D“ v expozici ZONER software (D-19) ve 14:00.

Internetová prodejna, která získá nejvíce hlasů, bude oceněna prestižním titulem Internetová prodejna roku 2007/2008. Z řad hlasujících vylosujeme 1 výherce, který získá roční provoz aplikace INSHOP4 ZDARMA a další dva, kteří získají exkluzivní dárek – seskok padákem v tandemu od společnosti www.jump-tandem.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa