Internetový obchod Zoner INSHOP nově na splátky

3. prosince 2009 | Tiskové zprávy

Firmy a podnikatelé nyní mohou využít možnosti, kterou nabízí společnost ZONER software, a.s. ve spolupráci s autorizovaným partnerem FOM.cz, a to pořídit si vlastní internetový obchod postavený přímo na míru pro jejich podnikání za velmi výhodných finančních podmínek. Ve spolupráci s Raiffeisenbank, a.s. nyní nabízí autorizovaný partner FOM.cz možnost pořízení internetového obchodu na splátky po dobu až 72 měsíců! Celý internetový obchod tak může zákazník splácet od 1378 Kč měsíčně (bez DPH).

Celkový provozní náklad pro nový internetový obchod bude 3508 Kč včetně DPH a to i s webhostingem, emailovými adresami a vlastní doménou.

Proč je to tak výhodné?
Výhoda spočívá především v možnosti provozovat plně profesionální internetový obchod již od samotného začátku vstupu na internetový trh. Principem je umožnit zákazníkům užívání kvalitního prodejního nástroje systému Zoner inShop v maximální míře.

Od 3508 Kč s DPH za měsíc získává zákazník obchodní nástroj v hodnotě přesahující 200 000 Kč.

Pro koho je služba určena?
Zejména pro ty, kteří obchod mají a touží po dalším rozvoji svého internetového podnikání. Služba je vhodná pro širokou podnikatelskou veřejnost, od drobných živnostníků po mezinárodní společnosti.

Proč mít Zoner inShop postavený na míru?
Každý produkt a každý podnikatel má jiné potřeby a požadavky na funkce jeho obchodního systému. Je tedy vhodné vzít univerzální řešení, které je díky své rozšířenosti cenově velmi dostupné, a jeho možnosti profesionálně upravit pro konkrétní potřeby. Tímto způsobem provozovatel eshopu získá systém přesně dle svých požadavků řádově v jedné desetině ceny, než kterou by musel zaplatit za vývoj vlastního softwarového systému.

Rychlé odkazy:

Zoner INSHOP4 – Vaše nová cesta – http://www.zoner-inshop.cz
Autorizovaný partner FOM.cz – http://www.fom.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa