Rekordní Interkamera 2008 pro Zoner

16. října 2008 | Tiskové zprávy

Již po desáté se společnost ZONER software, s. r. o., zúčastnila podzimního veletrhu Invex-Digitex-Interkamera v Brně. Ročník 2008 byl, tak jako v předchozích letech, jedinečnou příležitostí k představení novinek v portfoliu software a knižní produkce.

Z největší pozornosti návštěvníků se těšila nová verze produktu pro zpracování digitální fotografie Zoner Photo Studio 11, která zde měla světovou prodejní premiéru. Expozice ZONER software uprostřed pavilonu D, v nově založené sekci Interkamera, tak byla téměř permanentně v obležení návštěvníků. Kromě prezentací na velkoplošné obrazovce zde uživatelé měli jedinečnou příležitost konzultovat produkt přímo s odborníky a vývojáři produktu. „Zájem uživatelů o novou verzi potvrdil správnost nově definované obchodní strategie. Přímý prodej na veletrhu předčil naše očekávání a překonal všechny dosavadní ročníky výstavy“, říká Josef Kukačka, manažer prodeje software.

Ve veletržní prodejně mohli návštěvníci, vedle software Zoneru, za jedinečných podmínek také zakoupit vybrané zajímavé produkty z nabídky spoluvystavovatelů, jako například monitory, paměťová média, disky, skenery, software pro střih digitálního videa. Stejně jako v minulých ročních byla součástí expozice též partnerská sekce, kde měli návštěvníci příležitost seznámit se s nabídkou firem EIZO Nanao, EPSON, Pinnacle Systems, Mivvy, EU3C, PLAN Studio, NEC, Diskus či Rayfilm. Návštěvníci si mohli také naplno odzkoušet výkon programu na několika počítačích LYNX vybavených výkonnými vícejádrovými procesory společnosti Intel, jejíž technologie nová verze aktivně využívá.

Obohacením nabídky veletržní expozice byl i doprovodný program. Každý den odpoledne mohli návštěvníci besedovat s fotografy, přičemž vrcholem programu byl středeční křest nové verze programu Zoner Photo Studio, jemuž kmotrou byla známá fotografka Sára Saudková, která si během své besedy získala přízeň všech návštěvníků. Hosté denně na základě vyplněných anketních lístků náhodně vybrali bezmála dvacítku šťastlivců, kteří obdrželi hodnotné dárky od partnerů v celkové hodnotě přesahující 100 000 Kč.

„Přestože celkově nebyl veřejností veletrh vnímán příliš pozitivně, opět se ukázalo, že dobře připravená účast na takovéto akci je i v době internetových nabídek pro návštěvníky atraktivní. Zároveň je takovýto veletrh stále příležitostí pro dojednávání významným kontraktů“, doplňuje Jaromír Krejčí, manažer prodeje pro klíčové zákazníky.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa