IIS7 můžete vyzkoušet zdarma, ale PHP4 již neobjednáte

22. listopadu 2007 | Tiskové zprávy

CZECHIA.COM, webhostingový projekt společnosti ZONER software, s.r.o., začal nabízet možnost vyzkoušet si zdarma webhosting na platformě Windows Server 2008, a ukončil možnost objednání www programů se skriptováním PHP4.

CZECHIA.COM začala nabízet na stránkách www.iis7.cz zdarma vývojářům vyzkoušení webhostingu na testovacím serveru Windows Server 2008 s IIS7 (Internet Information Services). Vývojáři mají k dispozici 100 MB prostoru na vlastní doméně 3. řádu iis7.cz, databázi MS SQL, AJAX a samozřejmě FTP přístup.

Projekt iis7.cz slouží výhradně pro testovací účely vývojářům a také administrátorům czechia.com, pro získání co nejvíce informací a zkušeností před uvedením produktu Windows Server 2008 na trh, a jeho nasazením do komerčního provozu webhostingu.

Webhosting CZECHIA.COM zároveň v listopadu ukončil možnost objednání nejpopulárnějšího www programu v dosavadní historii – Linux Plus, který podporoval PHP4 skriptování. Důvodem je konec podpory PHP4 vývojovým týmem a nástup moderní verze PHP5. Program Linux Plus byl nabízen od dubna roku 2002 a využilo ho více jak 3500 zákazníků.

Více informací o projektu iis7.cz k dispozici na stránkách www.iis7.cz
Více informací o projektu CZECHIA.COM k dispozici na stránkách www.czechia.com

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa