Nový systém správy webu za 3 koruny

29. listopadu 2007 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software nabízí novou komerční službu pro správu a tvorbu jednoduchých webových stránek inPage. Nová služba za pouhé 3 koruny denně zahrnuje kompletní zajištění webhostingu, registrace domény a elektronické pošty. inPage se tak stává výraznou konkurencí projektů zdarma, s nedostatečným technickým zázemím a omezenými službami.

Nová služba inPage se sloganem „webhosting a stránky jednoduše“ míří ke všem uživatelům, kteří nemají zkušenosti s tvorbou www stránek, a rádi by měli pěkné, jednoduché a editovatelné stránky na vlastní doméně s elektronickou poštou.

„Cílem inPage je jednoduchost vytvoření a správy stránek. Novou službou chceme oslovit všechny živnostníky a firmy, kteří nemají své stránky nebo ještě používají v dnešní době různé služby zdarma bez jakékoliv garance. Díky zaměření na SEO optimalizaci stránek je inPage také vhodná pro firmy, které chtějí prezentovat produkty nebo služby na samostatných doménách. Nové webové stránky je možné vytvořit během chvíle a díky kombinaci barev, šablon a motivů jsou k dispozici stovky typů stránek. Z inPage se tak lehce stává silný nástroj pro propagaci na internetu.“ říká Petr Komárek, ředitel internetové divize společnosti.

Služba inPage je nabízena ve třech základních programech. Nejuniverzálnějším programem je inPage Standard, který nabízí za roční poplatek 1170 Kč včetně DPH doménu CZ, EU, COM nebo INFO, 10 e-mailů, 100 MB prostoru pro aplikační data a také 100 MB samostatného FTP prostoru.

inPage nabízí také zajímavé možnosti partnerské spolupráce, kdy je možné získat až 60% provizi za zajištění služeb pro nové klienty, v novém partnerském programu na stránkách partner.inpage.cz

Více informací o službě inPage najdete na http://www.czechia.com/inpage/

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa