4. Zoner FOTOden zazářil hvězdami!

27. září 2013 | Tiskové zprávy

v pořadí již 4. Zoner FOTOden, který zorganizovalo vydavatelství Zoner Press, se uskutečnil v sobotu, 21. 9. 2013 v Praze, KC Zahrada za účasti významných firem (např. Nikon, FotoŠkoda, PhotonEurope, EIZO, PhotoGenia) a předních, světově uznávaných fotografů (Jan Saudek, Sára Saudková, Robert Vano, František Dostál, Kamil Rodinger). V úvodu seznámil majitel Zoneru Ing. Milan Behro účastníky s činností a úspěchy společnosti ZONER software, a.s., která touto akcí pro fotografy oslavila 20. výročí od svého založení a 10 let působení vydavatelství Zoner Press na českém trhu. Po jeho vystoupení byla veřejnosti poprvé představena nová verze Zoner Photo Studia 16.

V hlavním přednáškovém sále proběhlo v průběhu dne celkem 8 zajímavých přednášek s předními českými fotografy (František Dostál, Andrej Macenauer, Jan Saudek, Sára Saudková, Robert Vano) a českými celebritami (Ondřej Kepka, Ljuba Krbová). V pěti učebnách mohli účastníci navštívit praktické workshopy, které vedli zkušení lektoři (Darina Hlinková, Antonín Charvát, Pavel Kristián, Petr Kuchař, Kamil Rodinger). Nechyběla ani celodenní poradna k software pro správu a úpravu fotografií Zoner Photo Studio.

Přednášky a volné workshopy se konaly souběžně v učebnách a sálech KC Zahrada, takže i ti účastníci, kteří neměli zájem o vybrané, placené workshopy, měli stále k dispozici program, kterého se mohli zúčastnit.

U prezentačních stolků společností Nikon, FotoŠkoda, PhotonEurope, EIZO, PhotoGenia, Digitální foto Magazín a vydavatelství Zoner Press bylo možné vyzkoušet si techniku, poradit se a prohlednout si vystavené produkty.

Shrnutí a dokument z akce najdete na http://fotoden.cz/zari2013/shrnuti.html.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa