E-shop inShop tisknulevne.cz vítězem ShopRoku již podruhé

3. listopadu 2011 | Tiskové zprávy

E-shop www.tisknulevne.cz obhájil vítězství a získal díky přetrvávající spokojenosti zákazníků s nákupy cenu kvality v kategorii Elektro – specializované. 

Ve čtvrtém ročníku prestižní soutěže o ShopRoku 2011 se do finále soutěže probojovaly hned 2 e-shopy provozované na řešení Zoner inShop. Prvním z nich je tisknulevne.cz a druhým spokojenypes.cz

V kategorii Elektro – specializované se stal vítězem e-shop tisknulevne.cz a obhájil tak loňskou výhru díky přetrvávající spokojenosti zákazníků v období 1. 11. 2010 až 20. 10. 2011.

logo-shoproku-2011-vitez-elektro-specializovane.jpg


Pan Pěnička ředitel e-shopu tisknulevne.cz k tomu dodává:
„Vítězství nás moc těší a o to víc zavazuje. Navíc si ceníme toho, že se nám podařilo obhájit loňské vítězství. Jsme rádi, že zvolený přístup k zákazníkům se ukazuje jako správný. S této souvislosti chci taky vyzvednout pružnost a otevřenost řešení e-shopu inShop a spolupráci s firmou ZONER software a.s. a DPS Technology, a. s.“

V kategorii Hobby a volný čas se e-shop spokojenypes.cz umístil mezi prvními pěti nejlepšími e-shopy a dostal se do finále.

Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější e-shopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

V soutěži o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů. Pořadatelem je společnost, kterou pořádá Miton Media, a.s.
Více informací na www.inshop.cz 

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa