Fotografický guru – dva v jednom

29. dubna 2014 | Tiskové zprávy

Zájemci o novinky v oblasti fotografování se dočkali nového webu http://fotograficky.guru. Pro lepší orientaci spojil Zoner Press své dva fotografické weby www.knihyfoto.cz a www.fotoden.cz v jeden přehledný fotografický portál.

Fotografický guru je portál pro všechny fotografy. Nechybí zde novinky ze světa fotografie, návody, rady, postupy, tipy a triky, informace o nových knižních titulech v produkci Zoner Press, ale najdete zde také pozvánky na workshopy a fotografické akce. Zajímavým doplňkem jsou i krátká videa z workshopů a video rozhovory se známými osobnostmi. Na své si přijdou fotografové začátečníci, pokročilí uživatelé i profesionálové.

„Naším cílem bylo usnadnit přístup k informacím. Nahradili jsme dva naše fotografické weby jedním. Původní portály však fungují pořád dál, je možné používat i předchozí odkazy, ze kterých však povede přesměrování na nové stránky fotograficky.guru,“ uvedl změny Ing. Pavel Kristián, šéfredaktor vydavatelství Zoner Press.

Věříme, že se nový fotografický.guru stane oblíbeným místem, kde každý návštěvník najde spoustu užitečných informací, které ho doprovodí na cestě k dobré fotografii.

Ale pozor, adresa je opravdu jen http://fotograficky.guru. Žádné .com nebo .cz nehledejte.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa