Moderní způsob čtení se Zoner Pressem (TZ 21/2010)

15. října 2010 | Tiskové zprávy

brněnské vydavatelství Zoner Press spustilo nový informační a prodejní web zonerbooks.cz, který uvítají nejen ti, kteří se zajímají o převratný moderní způsob čtení knih, ale i příznivci elektronických čtecích zařízení do kapsy.

Cílem tohoto nového webu je podpora elektronických knih (e-knih), které si získávají stále větší popularitu na českém knižním trhu.

„Řada našich čtenářů se zajímá o problematiku e-knih a dotazuje se nás, zda budou naše knihy vycházet i v elektronické podobě. První odpovědí na tyto dotazy je spuštění webu zonerbooks.cz (www.zonerbooks.cz), který se v této fázi zaměřuje na zvyšování povědomí široké veřejnosti o e-knihách a jejich distribuci. Mimo řady informací o technologiích a možnostech, které e-knihy nabízejí, je na webu řada odkazů na zdroje volně distribuovaných e-knih nebo na jejich prodejce. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout řadu čteček s technologií E-Ink a přímo je zakoupit za zajímavé ceny,“ říká Ing. Pavel Kristián, šéfredaktor vydavatelství Zoner Press.

Více informací o novém projektu Zoner Press najdete na internetové adrese www.zonerbooks.cz.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa