MojeID usnadňuje život prodejcům i nakupujícím (TZ 14/2011)

1. srpna 2011 | Tiskové zprávy

Jedinečná služba mojeID, určená všem uživatelům internetu, nabízí bezpečné, rychlé a pohodlné přihlašování k webovým službám. Zákazníkům ulehčí nakupování a zkrátí proces dokončení objednávky, prodejcům sníží problémy s ověřováním adres zákazníků.

Moje ID umožňuje bezpečné a pohodlné přihlašování k webovým službám bez nutnosti dalších registrací. Uživatelé mají jedno jméno a heslo, se kterým se přihlásí k oblíbeným serverům a také si sami nastaví, které osobní údaje při objednávce poskytnou. Zároveň jim služba urychlí proces nakupování.

Výhodou pro obchodníky je skutečnost, že uživatelé procházejí při registraci přes mojeID několikastupňovým ověřením a stávají se tak více důvěryhodní. Sníží se tím riziko problémových zákazníků nebo zákazníků, kteří uvedou například chybnou korespondenční adresu.

Společnost ZONER software nyní nabízí možnost využít službu mojeID na více než 2000 webových stránkách, které jsou provozovány na redakčním a e-shopovém systému inPage. Majitelé stránek mohou autorizaci pomocí MojeID jednoduše zapnout v administraci a zákazníkům tak usnadnit nakupování, aniž by museli vyplňovat zdlouhavé objednávkové formuláře.

Službu si mohou vyzkoušet i majitelé všech domén, kteří mají aktivovaný bezplatný balíček služeb inPage Mini. Ten obsahuje e-shop, ve kterém jde služba moje ID pohodlně nastavit. Více informací o nastavení na http://www.blog.inpage.cz/.

Registrace i využívání mojeID (http://www.mojeid.cz) je zdarma. Provozovatelem je nezávislé sdružení CZ.NIC (správce národní domény CZ).

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa