MS SQL 2012 nabízí jako první Czechia.com (TZ 07/2012)

3. května 2012 | Tiskové zprávy

Webhostingová služba společnosti ZONER software, www.czechia.com, nabízí svým zákazníkům využívání databází na nejnovějším SQL serveru 2012 společnosti Microsoft.

CZECHIA.COM, poskytovatel webhostingových služeb a registrace domén, nabízí svým zákazníkům možnost využívat databázový systém nové generace MS SQL 2012. Ten kromě moderních nástrojů obsahuje opět český fulltext, který jistě ocení uživatelé předešlé verze MS SQL serveru.

„Jsme velmi rádi, že můžeme jako první nabídnout našim zákazníkům nové technologie od společnosti Microsoft. Nový databázový server s více než 170 inovacemi výrazně rozšiřuje služby pro vývojáře na platformě Windows. Společně se zabudováním českého fulltextu, který mnohým v předešlé verzi chyběl, získávají naši zákazníci silné nástroje pro jejich dynamické prezentace,“ říká Petr Komárek, ředitel internetové divize.

SQL Server 2012 nabízí vysokou dostupnost kritických aplikací, zvýšený výkon díky novému indexování, bezpečnost, nové způsoby vizualizace v rámci business intelligence a další novinky, které vývojářům pomohou při vývoji moderních aplikací. Databáze je k dispozici zákazníkům s webhostingovým programem dotNET, který poskytuje veškeré výhody MS platformy.

Více informací najdete na http://www.czechia.com.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa