Nová verze Zoner AntiVirus Free pro Android 1.2 (TZ 17/2011)

19. září 2011 | Tiskové zprávy

Po uvedení nového antivirového programu pro Android začátkem léta 2011, ZONER vydává novou verzi rozšířenou o funkce dohledání telefonu a kontroly dodržování pravidel bezpečnosti.

ZONER začátkem léta 2011 uvedl antivirový program pro Android, který se od první verze stal oblíbeným, výborně hodnoceným a každý den si jej nainstaluje přes 1.000 nových uživatelů. Nová verze rozšiřuje funkčnost o dohledání ztraceného nebo ukradeného telefonu a o kontrolu dodržování důležitých kritérií bezpečnosti při používání smartphonu nebo tabletu.

Aplikace Zoner AntiVirus Free standardně chrání před nebezpečným malware použitím rezidentní antivirové ochrany, doplněné o filtr příchozích i odchozích hovorů, příchozích SMS a praktickou funkci dětského zámku u volání. Nadále je při vývoji kladen důraz kromě bezpečnosti i na vysokou rychlost a minimální spotřebu zdrojů.

Jak již napovídá název, program je zdarma, navíc bez omezení a reklam, běží na smartphonech se systémem Android od verze 2.1+, nebo tabletech s Androidem od verze 3.0+ a je lokalizován do 16 jazyků. Program doporučujeme stáhnout z Android Marketu.

Více informací o Zoner AntiViru Free zde.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa