Nové Zoner Photo Studio pro Android přínáší Rychlé filtry a obousměrnou synchronizaci

19. května 2014 | Tiskové zprávy

Vývojáři brněnského ZONER software dnes uvedli další build Zoner Photo Studia pro Android (ZPSA). Bezplatná fotografická aplikace nabízí Rychlé filtry a další nové funkce, nejzásadnější novinkou je však obousměrná synchronizace. Na počítači tak můžete pracovat s fotkami přímo z mobilního zařízení a naopak.

“Novým buildem mobilního Zoner Photo Studia a obousměrnou synchronizací se nám povedlo dokončit propojení našich produktů. ZPS, ZPS pro Android a online galerie Zonerama tak ode dneška nemají jen stejného tvůrce, ale tvoří dohromady jednotný ekosystém pro vaše fotografie,” popisuje úspěch Jan Kupčík, produktový manažer.

Základním kamenem propojení ZPSA je složka Mobilní fotky, kam se uživateli automaticky ukládají všechny fotografie pořízené na telefon či tablet. S těmito fotografiemi můžete pracovat odkudkoliv, nejen z telefonu, ale i na webu či přímo v Zoner Photo Studiu. To umožňuje nová obousměrná synchronizace celé složky. Logika tohoto řešení je zřejmá: pracujete stále se stejnými snímky, jediné co se mění je zařízení.

Velkých změn doznala i aplikace samotná. Nejoblíbenější novinkou budou zajisté Rychlé filtry. Ty nabízejí dvě desítky přednastavených úprav, známých ze Zoner Photo Studia, které změní fotku na jedno kliknutí. Tyto filtry jsou na rozdíl od konkurence vkusné, ne nesmyslně silné a dají se, pro ještě zajímavější výsledky, aplikovat na sebe.

Příjemných změn doznalo i prostředí a používání aplikace. Navigace je přehlednější díky stromové struktuře, mnohem snazší je tak i hledání fotek a cílových složek. Usnadnilo se i přesouvání souborů, již se nemusíte proklikávat do cílové složky a zpět, stačí jen zadat cíl kopírování či přesunu. Taktéž sdílení fotografií a odkazů na Zoneramu pomocí sociálních sítí je nyní otázkou vteřin.

Zoner Photo Studio je pravidelně aktualizováno a navzdory nulové ceně přináší množství funkcí známých z placených aplikací. Bezplatně stáhnout lze přímo z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější. Aplikace je lokalizovaná do sedmi jazyků včetně češtiny.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa