Novinka pro fotografy – online kurzy v nabídce fotograficky.guru

12. března 2015 | Tiskové zprávy

Vydavatelství Zoner Press doplňuje workshopy, praktické kurzy, akce pro fotografy a vydávání tištěné literatury o nabídku online kurzů.

Zoner Press vychází vstříc požadavkům na rozšíření dostupnosti kurzů, které již několik let pořádá v brněnské učebně, a přináší nové online kurzy, obsahující e-knihu ve formátu PDF v rozsahu zhruba 100 stran a několik hodin praktických videoukázek, které e-knihy doplňují a v řadě případů jejich záběr rozšiřují

Kurzy budou doplňovány postupně, z počátku budou zaměřeny více na Zoner Photo Studio, následně budou zařazeny i jiné aplikace a témata týkající se fotografování vůbec.

Pavel Kristián, lektor a vedoucí workshopů pro fotografy připravil první tři online kurzy, určené pro práci v Zoner Photo Studiu: Základní úpravy snímků, RAW – základy práce se soubory RAW a bonusový kurz Histogram – základní informace, který je zájemcům poskytován zdarma.

Vydavatelství Zoner Press je jediným prodejcem těchto online kurzů. Po zakoupení e-knihy nahttp://fotograficky.guru/online-kurzy získají zákazníci přístup k videoukázkám postupů. Cena online kurzů je zvolena tak, aby byly dostupné nejširší veřejnosti.

Více informací najdete na http://fotograficky.guru.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa