Objednávky v mobilu jen u inShopu – nejlepší řešení pro váš e-shop (TZ 19/2011)

13. října 2011 | Tiskové zprávy

Zoner inShop opět předběhl konkurenci. Jako první představuje administraci objednávek v mobilním telefonu – Zoner inShop 4 Phone Manager.

Zoner inShop 4 Phone Manager je mobilní aplikace pro operativní a snadnou správu objednávek e-shopu na platformě Zoner inShop 4. Je to jediná možnost, jak velmi pohodlně a bez kompromisů řídit průchod objednávek obchodem a přitom mít u sebe jen mobilní telefon.

Phone Manager umožňuje správci obchodu vysokou mobilitu a nejen to. Pokud potřebujete kontaktovat zákazníka, který v objednávce uvedl telefonní číslo, stačí dva doteky displeje a zákazník je na lince. Stejně tak snadné je poslat zákazníkovi e-mail nebo změnit stav objednávky. Aplikace bude fungovat na všech telefonech s operačním systém Windows Phone 7.

Ke stažení je na Microsoft Marketplace pod názvem Zoner inShop 4 Phone Manager – http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/e16da6cb-9f16-4726-bd20-f2e720929dff 

Mobilní aplikace přestávají být módní záležitostí, ale nutností. Poskytují jednoznačné procesní a konkurenční výhody při řízení Vašeho byznysu. Přinášíme možnost snadného řízení objednávek pomocí mobilního telefonu.

Více informací http://www.inShop.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa