Posílejte papírové pohlednice po celém světě se Zoner Photo Studiem pro Android

26. června 2014 | Tiskové zprávy

Brněnská firma ZONER software přichází se svým prvním fyzickým produktem, který zdokonaluje Zoner Photo Studio pro Android. To si zachovává všechny své dosavadní funkce a navíc je pomocí něj možné nechat udělat a poslat do celého světa papírové pohlednice z vlastních fotografií.

„Při našich cestách po USA, kde jsme v loňském roce v kalifornském Silicon Valley otevřeli pobočku, jsme narazili na obrovský problém. Chtěli jsme svým známým poslat pohlednice z míst, která jsme navštívili. Když už jsme ale pracně sehnali pěkný pohled, nebylo možné k němu zakoupit známku nebo najít otevřenou poštu, na níž se jako na jediném místě známky prodávají. Nápad na pohledy z vlastních fotografií, které by se posílaly pomocí naší aplikace, tak přišel zcela přirozeně,“ představuje Jan Kupčík, produktový manažer, příběh skrytý za novou službou.

Cestovatelům při posílání pohlednic z dovolené odpadne starost s omezenou nabídkou pohledů v obchodech, sháněním známek a poštovní schránky. Jediné, co je potřeba, je přístup k internetu, zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším a nainstalovanou aplikací Zoner Photo Studio. Ta je ke stažení zdarma a poskytuje širokou škálu funkcí pro úpravu fotografií.

Vybranou fotografii je možné opatřit vzkazem, pro nějž lze zvolit některé z předvolených písem. Po zadání doručovací adresy a platbě pomocí Google Wallet se o vytištění a zaslání postaráme my. Za 39 korun je tak možné zaslat pohlednici do České republiky a za 59 korun do celého světa. Vzhledem k třídenní doručovací době v rámci České republiky se tak už nestane, že pohled dorazí z druhé strany světa později než odesílatel. V zahraničí se doba doručení může lišit dle místních doručovacích služeb.

Zoner Photo Studio pro Android lze bezplatně stáhnout z Google Play, ke spuštění aplikace potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa