Školní licence programu Zoner Photo Studio přichází také v podobě výhodného předplatného

26. dubna 2016 | Tiskové zprávy

Český program Zoner Photo Studio, který patří v českých školách mezi nejčastěji používané programy pro výuku počítačového zpracování fotografií, je od dubna 2016 dostupný také ve formě předplacené výukové multilicence pro neomezený počet uživatelů.

„Novým typem licencování vycházíme vstříc školám, pro které jsou jednorázové velké výdaje za software komplikací. Vstupní investice může totiž být u předplatného výrazně nižší,“ říká Jaromír Krejčí, obchodní manažer pro školy.

Vedle nižší vstupní investice předplacených licencí je velkou výhodou možnost domácího použití programu všemi pedagogy a žáky školy. To u trvalých licencí není možné. Zároveň má škola v rámci předplatného oproti trvalým licencím jistotu automatické aktualizace na nejnovější verzi programu, která reflektuje aktuální trendy v oblasti úpravy fotografií.

„Nové licenční řešení se díky neomezenému počtu uživatelů nejvíce vyplatí školám, které program aktivně využívají k výuce i pro interní potřeby,“ dodává Krejčí.

Předplacenou výukovou multilicenci si mohou pořídit všechny základní, střední a vyšší odborné školy. Základní roční cena licence činí 4990 Kč a zahrnuje automatickou dostupnost nejnovější vývojové verze programu. Předplacené licence se vystavují na časové období, které si zákazník zvolí (1, 3 nebo 5 let). Tradiční trvalé licence pro školy nadále zůstávají na trhu dostupné.

Přehledné srovnání obou typů výukových licencí a příklady cen jsou k nahlédnutí na adrese multilicence.zoner.cz/skoly/typy-licenci.aspx.

Zoner Photo Studio je jediný program akreditovaný pro mezinárodní zkoušky programu ECDL Digitální fotografie. Schopnost počítačového zpracování fotografie dnes patří k základům digitální gramotnosti absolventů škol. Využijí ji v pracovním i soukromém životě.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa