Webová galerie Zonerama nyní také s aplikací pro Android (TZ 03/2012)

12. března 2012 | Tiskové zprávy

Kvalita, pohodlné ovládání a hlavně všechna fotoalba bezpečně uložená na jednom místě, to jsou základy, na nichž jsme postavili službu Zonerama, kterou již nyní využívá 10.000 uživatelů. Aplikace pro Android je dalším dílem skládačky produktů a služeb, majících za cíl zpříjemnit život fotografům,“ komentuje novou aplikaci Jan Kupčík, manažer projektu Zonerama.

Jak už název napovídá, za Zoneramou i její Android aplikací stojí společnost ZONER software. Galerie pro Android je pak výsledkem práce a sdíleného know-how dvou týmů – vývojového týmu programu Zoner Photo Studio a tvůrců úspěšné aplikace pro Android – Zoner Antivirus. Pro uživatele to znamená intuitivní ovládání ve spojení s maximální kvalitu fotografií.

Fotografie, které chcete mít k dispozici i bez připojení k internetu, jednoduše označíte a máte ve svém mobilním zařízení – kdykoliv a kdekoliv. „Fotky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení již na serveru, což znamená minimální nároky na datové přenosy a kapacitu paměti telefonu či tabletu.“ popisuje další výhodu mobilní aplikace Kupčík.

Pro používání aplikace Zonerama pro Android je třeba mít první vytvořený účet na webové galerii Zonerama, obojí je však bez reklam a naprosto zdarma.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa