Zlevnění cen SSL certifikátů Thawte až o 50 %

1. srpna 2013 | Tiskové zprávy

SSLmarket.cz, největší prodejce SSL certifikátů v ČR, výrazně zlevňuje SSL certifikáty THAWTE až o 50 %.

Certifikační autorita Thawte snižuje koncové a velkoobchodní ceny svých SSL certifikátů. SSLmarket navazuje na toto zlevnění a jeho výši promítá přímo do koncových cen certifikátů Thawte pro své zákazníky.

Za poloviční cenu nyní zákazníci získají například nejdůvěryhodnější Thawte EV SSL certifikát, který nabízí nezaměnitelný symbol bezpečnosti – zelený adresní řádek v internetovém prohlížeči. Webové stránky s tímto certifikátem se tak mohou zařadit mezi prestižní banky, finanční instituce a světové e-shopy, které tento SSL certifikát s rozšířeným EV ověřením používají.

Zlevněny jsou ale i další certifikáty, například hvězdičkový certifikát pro zabezpečení více domén třetího řádu nebo nejprodávanější Thawte certifikát – Web Server.

Společnost ZONER software nabízí SSL certifikáty od konce roku 2005. V roce 2012 vznikl pro samostatný projekt pro certifikáty SSLmarket.cz, který nabízí kompletní informace o SSL certifikátech a věnuje se jejich prodeji. SSLmarket je platinovým partnerem certifikačních autorit Symantec, Thawte, GeoTrust a RapidSSL. Dlouhodobě nabízí levnější ceny než při nákupu přímo od certifikačních autorit.

Více informací najdete na www.SSLmarket.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa