ZONER je nejrychleji rostoucí Symantec partner v EMEA regionu roku 2016

14. října 2016 | Tiskové zprávy

Česká společnost ZONER software získala pro projekt SSLmarket prestižní ocenění EMEA Sales Growth Partner Award 2016. Ocenění za největší růst prodejů v regionu EMEA bylo předáno v Barceloně na akci Symantec Roundtable 2016 pořádané pro nejvýznamnější partnery této největší certifikační autority na světě.

„Ocenění je pro nás potvrzením toho, že se ubíráme správným směrem. K důvěryhodným certifikátům největší CA na světě přidáváme kvalitní služby a toto spojení má úspěch i mimo Českou republiku,“ uvádí manažer SSLmarket Jindřich Zechmeister.

ZONER je partnerem Symantecu od roku 2006, kdy začal v ČR nabízet důvěryhodné SSL certifikáty. Postupně se vypracoval na nejvyšší platinovou úroveň partnerství v programu Website Security Partner. Tato spolupráce vyžaduje kromě prodeje SSL certifikátů také vlastní tým pro proškolenou zákaznickou podporu a řešení objednávek. Zákazník získá certifikát v nejkratší možné době, asistenci pro bezproblémové ověření a podporu pro nasazení certifikátu.

ZONER patří díky SSLmarketu dlouhodobě k největším prodejcům SSL certifikátů v České a Slovenské republice, ale uspokojuje i zahraniční zákazníky. V současnosti své služby nabízí již v 9 zemích, včetně Německa a Velké Británie, které jsou mimořádně náročné na kvalitu poskytovaných služeb.

„Na českém trhu je SSLmarket dlouhodobě největším poskytovatelem SSL certifikátů. Díky dnes už několikaleté expanzi do EMEA regionu se nám podařilo dosáhnout Symantecem oceněného obchodního úspěchu. Věřím, že pro naše zákazníky znamená toto ocenění potvrzení kvality služeb,“ dodává Zechmeister.

Dnešní internet směřuje k šifrované komunikaci a SSL certifikát slouží jako nástroj pro zabezpečení přenosu dat v rámci internetu mezi serverem s webovou prezentací a prohlížečem (uživatelem). SSLmarket zaručuje zákazníkům komfortní cestu pro získání důvěryhodného SSL certifikátu.

Pro více informací kontaktujte SSLmarket.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa