ZONER nabízí 2 GB schránky a Veřejné složky (TZ 16/2010)

7. září 2010 | Tiskové zprávy

Poštovní systém Z-mail od společnosti ZONER software nyní nabízí uživatelům e-mailové schránky o velikosti až 2 GB a rozšiřuje funkce systému o Veřejné složky.

Zákazníci webhostingového projektu CZECHIA.COM mohou nyní využívat až 2 GB prostoru pro své poštovní schránky u všech standardních www programů. Přesně po dvou letech od navýšení z 500 MB na velikost schránky 1000 MB se kapacita navyšuje opět o 100 %. Uživatelé tak mohou uchovávat na serverech společnosti výrazně větší množství e-mailů než doposud.

Druhá novinka nabízí funkci veřejných složek, která umožňuje uživatelům přístup k poštovním složkám z více e-mailových účtů, což je běžné pouze u drahých firemních řešení elektronické pošty. Uživatelé mohou spravovat poštovní složku společně a shromažďovat tak týmové informace na jednom místě.

Společnost ZONER software se snaží svůj vlastní poštovní systém neustále zdokonalovat a poskytovat zákazníkům co nejlepší služby. Technické zázemí zajišťuje již 25 výkonných serverů a celý systém nabízí zákazníkům vysoké zabezpečení včetně bezpečných protokolů htps, smtps, pop3s nebo imaps. Součástí Z-mailu je samozřejmě i antivir a antispam.

Bližší informace najdete na http://www.czechia.com

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa