Zoner Photo Studio 17 – jediný software na fotky, který potřebujete

16. září 2014 | Tiskové zprávy

Nové Zoner Photo Studio přináší novinky pro každého, kdo pracuje s fotografiemi. Zaměřili jsme se na jednoduchost a produktivitu práce spíš než na bláznivé a složité efekty. Pokročilejší fotografové určitě ocení celkové vylepšení RAW modulu,“ říká o nové verzi vedoucí vývojového týmu Aleš Hasala.

Největších změn dostál modul RAW pro úpravu surových snímků a prošel tak největším posunem od verze 12. Pokročilé nastavení expozice a zdokonalenou práci s křivkami a živostí barev doprovází i vylepšené automatické úpravy. Ty uživateli doslova napoví, jak snímek dál upravit. Všechny změny provedené nad RAW soubory jsou navíc ihned viditelné ve Správci a náhledech. Práci s větším množstvím fotografií podstatně zrychlí nejen chytřejší katalog, ale také přepracovaný postranní panel v modulu Správce. Díky možnosti hromadného vkládání metadat nebo automatického doplňování klíčových slov, které se objevuje i v modulu Import, je snadné zpracovat velké množství snímků najednou.

Každá domácnost, která používá více počítačů, tabletů a chytrých televizorů, ocení funkci domácího sdílení. Fotografie je nyní možné prohlížet nejen na počítači, kde jsou snímky uložené, ale i na televizorech s funkcí DLNA, na tabletech a telefonech s aplikací Zoner Photo Studio pro Android a na dalších počítačích připojených k domácí síti. Vedle těchto novinek nechybí ani další vylepšení a efekty v Editoru – např. expoziční Přechodový filtr nebo Odlesk objektivu a Cartoon. Pokročilí fotografové uvítají automatické korekce optických vad pomocí LCP profilů a zapáleným cestovatelům se budou líbit turistické mapy integrované přímo do Správce.

Zoner Photo Studio 17 je v prodeji za cenu 1 499 Kč. Uživatelé starších verzí mají nárok na cenové zvýhodnění, jehož ceny začínají na 799 Kč pro majitele verze 16. Krabicová verze za příplatek 299 Kč obsahuje knihu s praktickými radami na používání Zoner Photo Studia 17 a program na 8GB flash disku vhodném k přenosu fotografií.

Plná verze Zoner Photo Studia 17 je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma na adrese www.zoner.cz

Novinkové video je ke zhlédnutí na https://vimeo.com/105975619.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa