Zoner Photo Studio 17 míří na španělský trh

3. února 2015 | Tiskové zprávy

Nejoblíbenější český fotografický software Zoner Photo Studio 17 vychází v další jazykové verzi, tentokrát španělské. Brněnská firma ZONER software, aktuálně rostoucí především na americkém a německém trhu, tak cílí se svým produktem na další významnou jazykovou skupinu.

„Pomocí španělské verze pokračujeme v postupném budování značky na zahraničních trzích, a to nejen v Evropě, ale i v USA a dalších amerických zemích s významným podílem španělsky mluvících obyvatel,“popisuje tento krok Michal Prouza, ředitel softwarové divize společnosti ZONER software, a. s.

Zoner Photo Studio 17 není prvním produktem ve španělštině. Po verzích 9 a 15 byla do španělštiny lokalizovaná i neomezená webová galerie Zonerama nebo mobilní aplikace Zoner Photo Studio pro AndroidZoner Postcards„Španělskou verzí ZPS 17 jsem tak vyšli vstříc zájmu ze strany současných zákazníků, kteří používají starší verze nebo program v angličtině,“ dodává Michal Prouza.

Španělština je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světě, z čehož vyplývá, že ve španělsky mluvícím světě má Zoner Photo Studio obrovský potenciál pro rozvoj. Od vzniku první španělské verze roste počet instalací meziročně o desítky procent. Zoner Photo Studio 17 bylo již vydáno v angličtině, němčině, slovenštině a ruštině, španělsky mluvící uživatelé tak byli nejsilnější jazykovou komunitou bez nejnovější verze.

Podobně jako ostatní jazykové verze, také španělská obsahuje všechny funkce, které znáte z českého ZPS 17. Španělská verze Zoner Photo Studia 17 je v prodeji za 79 € a pro každého, kdo chce procvičit španělštinu, je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma na adrese www.zoner.es.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa