Zoner Pohlednice mají vlastní aplikaci, nový způsob platby a jsou levnější

30. července 2014 | Tiskové zprávy

Nedávno spuštěná služba brněnské firmy ZONER software – posílání papírových pohlednic – má nyní vlastní aplikaci Zoner Postcards, zavádí platbu pomocí virtuální peněženky PayPal, zlevňuje, a stává se tak cenově srovnatelnou s ostatními službami na českém trhu.

„Služba zasílání papírových pohlednic je díky své integraci přímo do aplikace pro úpravu fotografií, Zoner Photo Studia pro Android (ZPSA), ojedinělá. I přes tuto výhodu jsme si uvědomovali, že cenou služby můžeme s konkurencí soutěžit jen těžko. Zavedení platebního systému PayPal nám umožnilo službu zlevnit na úroveň české konkurence. Vytvořili jsme navíc samostatnou aplikaci Zoner Postcards pro uživatele, kteří jsou zvyklí své fotografie upravovat jinak než v ZPSA,“ říká Michal Prouza, ředitel softwarové divize ZONER software.

Zoner Postcards je samostatná aplikace, která umožňuje zasílat papírové pohlednice přímo z mobilního zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším. Podobně jako s pomocí ZPSA, kde integrace pohlednicové služby samozřejmě zůstává, je po instalaci Zoner Postcards možné zaslat pohlednici pomocí tlačítka „sdílet“ i z jakékoliv jiné aplikace.

V obou případech zůstává možnost platit pomocí Google Wallet, ale nově můžete platit také přes virtuální peněženku PayPal. Při využití této platby budou pohlednice levnější – zaslání tak vyjde na 29 Kč do České republiky a 39 Kč do celého světa. Zřízení PayPal účtu je jednoduché, zdarma a jedná se jeden z nejbezpečnějších online platebních systémů využívaných po celém světě. PayPal využijete jak při platbě v nejrůznějších online obchodech, tak při zakoupení našeho klasického Zoner Photo Studia přes naše webové stránky.

Aplikace Zoner Postcards lze bezplatně stáhnout z Google Play, ke spuštění aplikace potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa