Zoner Pohlednice vstupují na platformu iOS

4. března 2015 | Tiskové zprávy

Česká aplikace Zoner Postcards z dílny brněnské firmy ZONER software umožňuje již téměř rok posílat papírové pohlednice do celého světa pomocí smartphonu nebo tabletu s operačním systémem Android, nechybí ani posílání z webu. Oblíbené aplikace se nyní dočkají také uživatelé platformy iOS.

„V poslední době přibývají nejen zařízení s iOS, ale i otázky, zdali chystáme nějaké produkty pro platformy Apple. Nebudeme zastírat, že zkušeností s vývojem pro tyto platformy máme málo. Začali jsme tedy s aplikací, která je mezi uživateli smartphonů s Androidem úspěšná a zároveň klade menší nároky vývoj.“ říká Jan Kupčík, produktový manažer softwarové divize ZONER software.

Posílání papírových pohlednic odkudkoliv do celého světa je jednoduché. Vyfoťte fotku, napište vzkaz, vyplňte adresu a pošlete elektronicky do Zoneru. Tam se postarají o vytištění a zaslání Českou poštou na požadovanou adresu. Při tvorbě pohlednice si můžete vybrat z několika písem, rámečků k fotografii a zadané adresy se ukládají pro opakované použití.

Do České republiky bude pohlednice doručena do tří dnů, do zahraničí zpravidla do týdne, v závislosti na místních doručovacích službách. Platba probíhá přes Apple ID a cena pohlednice je €1,99 při zaslání do České republiky, €2,99 do celého světa.

Aplikace Zoner Postcards je zdarma a lze ji stáhnout ve verzi pro iOS z App Store nebo z Google Play ve verzi pro Android. Zoner Postcards je na platformě iOS přizpůsobená pouze pro iPhone a vyžaduje iOS 7.1 a vyšší.

Pohlednici můžete zaslat také z webových stránek www.zoner.cz/pohlednice-online.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa