ZONER pomáhá posilovat bezpečnost a důvěryhodnost webových stránek

6. března 2013 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software usnadňuje majitelům www stránek získat nezaměnitelný symbol bezpečnosti – zelený adresní řádek v internetovém prohlížeči. Nabízí nyní zabezpečení www stránek prestižním SSL certifikátem za bezkonkurenčně nejlepší cenu na trhu, kterou si nyní může dovolit každý provozovatel www stránek.

Společnost ZONER software nabízí prémiové výhody EV SSL certifikátu za cenově nejdostupnější cenu na trhu. Umožňuje tím majitelům www stránek a on-line obchodů zařadit se v zabezpečení mezi prestižní banky, finanční instituce a světové e-shopy, které tento SSL certifikát s rozšířeným EV ověřením používají. Zabezpečení www stránek SSL certifikátem GeoTrust True BusinessID EV lze pořídit za 2.495 Kč (+ DPH)/rok, a to při objednávce na 2 roky. Akce platí do konce května 2013.

Zelený adresní řádek, nezaměnitelný symbol bezpečnosti, je výsadou EV SSL certifikátů. Umožňuje majitelům www stránek zajistit nejvyšší možné zabezpečení návštěvníků stránek. V zeleném adresním řádku je uvedena ikona zámečku a název organizace, pro kterou byl certifikát vystaven. Tyto prvky silně posilují důvěru v provozovatele webu a celého jeho podnikání.

Mezi další výhody EV SSL certifikátů patří zejména ochrana citlivých a osobních dat, zvýšení důvěryhodnosti provozovatele díky vyloučení varovných bezpečnostních hlášek nebo ochrana proti phishingu. Případová studie prokázala, že EV certifikáty jsou jednou z věcí, které prokazatelně pomáhají zvýšit tržby e-shopu až o 28 % ročně (Zdroj: GeoTrust Case Study).

Použitím EV SSL certifikátu každá společnost prokazuje, že jí záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto prestižní certifikáty.

Více informací najdete na http://www.sslmarket.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa