ZONER představuje nový firemní web (TZ 11/2010)

26. května 2010 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software představuje nový korporátní web na adrese www.zoner.eu. Tento nový web je logickým vyústěním potřeby sjednotit všechny divize společnosti do jedné internetové adresy.

Společnost ZONER software dříve používala jako hlavní www adresu stránky www.zoner.cz. Tento web se dnes využívá výhradně pro softwarovou divizi a jejich klíčový produkt Zoner Photo Studio. Na zahraniční trhy je pak cílena adresa www.zoner.com. Pod značkou Zoner se ale skrývají i další významné projekty jako webhostingové služby na doméně www.czechia.com, řešení internetových obchodů na www.zoner-inshop.cznebo vydavatelství literatury Zoner Press na www.zonerpress.cz.

Pro svůj nový web si ZONER zvolil evropskou doménu .eu. „Potřebovali jsme sjednotit naše projekty pod jednu URL. Doména .eu pro nás byla naprosto logická volba,“ dodává Milan Behro, CEO společnosti ZONER software.

Ke spolupráci na nových stránkách byla přizvána agentura WDA, se kterou ZONER již v minulosti úspěšně spolupracoval. Nový koncept webu usnadní zákazníkům z různých divizí najít na webu ucelené a přehledné informace o společnosti ZONER. Potřebné informace zde najdou také potenciální investoři.

Nové webové stránky najdete na adrese https://www.zoner.eu.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa