Zoner Press vstoupil do světa Asterionu (TZ 15/2010)

24. srpna 2010 | Tiskové zprávy

vydavatelství Zoner Press rozšířilo svoji nabídku o knižní edici Asterion. První knihy z tohoto neobyčejného fantasy světa vyšly v roce 2007 ve vydavatelství Straky na Vrbě. Zoner Press edici převzal a na knižní řadu Asterionu plynule navázal prvním titulem Cesty snů od zkušených autorů Zbyňka Kučery Holuba a Jana Čenise Galety.

V edici Asterion již vyšly knihy: Kaat, aneb historky Cechu Eldebranských katů, sborník povídek Zrození Modrého měsíce, Krumpáč a motyky: Smrťáček, aneb cesta za smrtí a zase zpátky a povídkový román kolektivu autorů Město přízraků. Další v řadě vyjdou Hry s příběhem: Zločin a trest – sborník povídek z Asterionu i z dalších českých herních světů na téma zloději a spravedlnost. Následovat bude Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon a Zpívající meč: Zlatá maska.

Všichni zájemci mohou získat detailní informace o knižní edici Asterion na internetové adrese www.zonerpress.cz. Na webové stránce jsou k dispozici ukázky z knihy Cesty snů a také on-line objednávkový formulář.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa