ZONER software na veletrhu spotřební elektroniky a fotografické techniky – PMA@CES v Las Vegas (TZ 01/2012)

9. ledna 2012 | Tiskové zprávy

ZONER software bude letos poprvé prezentovat na veletrhu roku, jak mnozí novináři nazývají přehlídku 2012 International CES, která se tento rok spojila s PMA – druhým nejdůležitějším festivalem fotografické techniky. Každoročně se na CESu představí převratné novinky a budoucí trendy ze světa elektroniky a softwaru. Česká společnost bude prezentovat Zoner Photo Studio 14 – nejnovější verzi programu na práci s fotografiemi.

„Poslední verze je převratná technologickými novinkami, například jako první fotomanažer na světě využívá při úpravě fotografií technologie CUDA a OpenCL. Těchto technologií výpočtů na grafickém jádru počítače využívaly doposud pouze moderní počítačové hry. Celkově však chceme ukázat hlavní výhody používání Zoner Photo Studia potenciálním americkým uživatelům,“ říká o české účasti na prestižním veletrhu Pavel Minář, technický ředitel společnosti ZONER software.

Veletrh se bude konat od 10. do 13. ledna 2012 a je očekávaná účast přes 170 tisíc lidí. Kromě propagace programu Zoner Photo Studio 14 a webové galerie Zonerama potenciálním zákazníkům je veletrh PMA@CES také mimořádnou příležitostí k setkání s obchodními partnery a navázání nové spolupráce.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa