ZONER software zvyšuje bezpečnost domén na internetu (TZ 20/2011)

26. října 2011 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software pokračuje ve zvyšování bezpečnosti zákaznických domén na internetu. Pomocí technologie DNSSEC nyní umožňuje zabezpečit i domény Evropské unie.

Po zabezpečení domény .CZ nyní ZONER software nasadil technologii DNSSEC i na domény .EU. Pokračuje tak ve zvyšování kvality svých služeb a v zabezpečení domén svých zákazníků.

„Rádi bychom pogratulovali společnosti ZONER software k rozhodnutí významně přispět k bezpečnosti na webech tím, že umožní podepsání registrovaných .EU domén. Zapojení společností poskytujících služby v oblasti DNS je klíčovým předpokladem k dokončení řetězce důvěry a ke zvýšení bezpečnosti Internetu“, řekl Marc Van Wesemael, výkonný ředitel sdružení EURid, které spravuje doménu .EU.

Své domény .EU si zákazníci mohou jednoduše „podepsat“ v administraci domén. Jedinou podmínkou je, aby doména měla nastaveny DNS servery u společnosti ZONER software. Služba je k dispozici zákazníkům zdarma v rámci udržovacího poplatku za doménu.

Technologie DNSSEC rozšiřuje systém doménových jmen (DNS) a zvyšuje jeho bezpečnost. Hlavním cílem je zabránit případnému útočníkovi, aby přesměroval www adresu cílového serveru na vlastní server a mohl tak například internetovému uživateli zobrazit fiktivní webové stránky banky, e-shopu, atd.

Bližší informace najdete na http://www.czechia.com

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa