ZONER software spouští vzdělávací blog Milujemefotografii.cz (TZ 05/2011)

21. března 2011 | Tiskové zprávy

Brněnská firma ZONER software, výrobce populárního softwaru na správu, editaci a sdílení digitálních fotografií – Zoner Photo Studio, spouští nový zábavně-vzdělávací blog na doméně Milujemefotografii.cz.

„Jde o nástupce webu blog.zoner.cz na nové doméně a s novým designem. Blogovou formou chceme všem zájemcům o digitální fotografii dodávat zajímavý obsah. Pokud se chce majitel jakéhokoliv fotoaparátů učit fotit a pracovat s fotkami, milujemefotografii.cz je přesně to, co hledá,“ popisuje obsah webu šéfredaktor Petr Březina. „Ke spuštění také chystáme velkou fotosoutěž na téma dlouhá expozice,“ dodává.

Zaměření blogu se bude točit kolem třech hlavních témat. Prvním jsou tutoriály a návodné články pro práci v programu Zoner Photo Studio, druhým články o focení obecně s inspirací od českých a světových fotografů a konečně posledním je Zonerama – služba na online sdílení fotografií, kterou plánuje ZONER software spustit v novém kabátu v druhé polovině tohoto roku.

„Milujemefotografii.cz je určeno pro všechny nadšence do fotografování, ať už používají náš produkt Zoner Photo Studio nebo ne. Milujemefotografii.cz děláme, protože skutečně milujeme fotografii,“ doplňuje koncept webu ředitel softwarové divize Pavel Minář. ZONER software tak doplňuje další kousek do mozaiky svých služeb pro všechny fotografické nadšence.

Milujemefotografii.cz pod licencí Creative Commons

Chcete některý z článků na Milujemefotografii.cz využít? Nic vám nebrání, všechny články jsou volně šiřitelné pod licencí Creative Commons BY-NC-ND.

Twitter – aktuální informace, komunikace s novináři

Chcete mít nejnovější informace o Milujemefotografii.cz a přímo komunikovat s autory článků? Najdete nás na Twitteru: www.twitter.com/ZPhotoStudioCZ

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa