ZONER spustil registraci desítek nových gTLD domén

12. února 2014 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software zahájila registraci nových gTLD domén pro své zákazníky. V letošním roce postupně zveřejní stovky nových domén.

Společnost ZONER software spustila jako jedna z prvních pro zákazníky registraci zcela nových gTLD domén. Získání nových domén není ve volné registraci nijak omezeno a může ji tak získat úplně každý.

Již nyní je možné registrovat první domény, např. GURU, PHOTOGRAPHY, SINGLES, BIKE a mnohé další. ZONER software bude nové domény uvolňovat postupně každé pondělí na stránkách projektů www.czechia.com a www.regzone.cz. Nové domény umožňují vyjádřit zájmy, aktivity nebo zaměření podnikání a jsou proto skvělou příležitostí jak získat vhodné jméno pro svůj projekt.

Generické TLD domény (z angl. Generic Top Level Domain) jsou domény nejvyššího řádu sdružující obecné domény. Proces vzniku nových internetových domén schválila v červnu 2011 nezisková organizace Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN). V roce 2012 bylo přijato přes 1400 žádostí o nové domény. Od roku 2014 si tyto domény může registrovat široká veřejnost.

Více informací najdete na www.czechia.com.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa