ZonerCloud jako první spouští Windows 10 na virtuálních serverech!

12. prosince 2014 | Tiskové zprávy

ZONER software, přední poskytovatel cloudových služeb s projektem ZonerCloud.cz, jako první uvádí virtuální servery se systémem Windows 10. Společnost Microsoft se rozhodla udělat výrazný krok a před nedávnem oznámila novou verzi Windows. Tentokrát přerušila vzestupnou číselnou řadu, vynechala číslo 9, a po úspěšné Windows 8 následuje pořadové číslo 10. Tato verze má za cíl ujednotit vývoj oblíbeného operačního systému.

ZonerCloud.cz vám dává jako první možnost vyzkoušet si zbrusu nový Windows 10 Server přímo na vyhrazených virtuálních serverech. Konkrétně ve verzi Technical Preview, díky které se mohou především vývojáři a administrátoři seznámit s novou verzí Windows a připravit své aplikace na nový operační systém.

Před oficiálním spuštěním Windows 10 Server na našich serverech jsme operační systém detailně testovali a jsme nadmíru spokojeni. Očekávání je po celém světě velké. Buďte tedy připraveni na událost roku a mějte jako první vaše aplikace připraveny pro nový jednotný operační systém. Bc. Petr Fiala, manažer ZonerCloud.cz

Společnost Zoner software je díky svému projektu ZonerCloud předním poskytovatelem cloudových služeb. K provozování využívá pouze kvalitní výkonné servery značky Dell. Správa virtuálních serverů probíhá pomocí optimalizace výkonu Hyper-V, která je v současné době patří mezi nejlepší programy na správu výkonu pro virtuální servery. Můžete se také spolehnout na vysokou konektivitu datových center. Díky tomu všemu patří ZonerCloud mezi nejkvalitnější poskytovatele virtuálních serverů a cloudových řešení.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa