Asistent/ka redakce

Zařazení: HPP
Nástup možný: Ihned
Místo výkonu práce: Brno
Pracovní doba: 40 hodin/týden

Náplň práce

  • zpracovávání smluv, vyúčtování, faktur, prodejů a kalkulací
  • starost o zahraniční licence
  • další menší administrativní činnosti
  • starost o archiv knih
  • komunikace s českými i zahraničními agenty různých nakladatelství
  • komunikace s tiskárnami
  • samostatné řešení dílčích úkolů
  • částečná činnost pro obchodní a marketingové oddělení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • organizační schopnosti
  • pokročilá znalost Office (Excel, Word)
  • komunikační schopnosti
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem

Místo práce

  • V klidné lokalitě v centru Brna. 5 minut pěšky od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD. Pokud jezdíš autem, vždy pohodlně zaparkuješ přímo v našem areálu.

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • stravenky, mobilní telefon, pitný režim, sportovní vyžití
  • přátelské prostředí
  • osobní přístup
  • práci ve stabilní české firmě
Svůj strukturovaný životopis prosím zašli na adresu petra.smejkalova@zoner.cz Osobní údaje uchazečů budou zpracovány v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (2016/679 - GDPR), a to pouze za za účelem výběrového řízení na tuto pracovní pozici, po dobu, než bude nalezen vhodný uchazeč a pracovní místo obsazeno.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa