C# – programátor/ka pro správu a vývoj fakturačního systému

Zařazení: HPP/OSVČ
Nástup možný: 2024-05-01
Místo výkonu práce: Brno
Pracovní doba: flexibilní, 40 hod. týdně
Hledáme C# .NET programátora pro správu a vývoj automatizovaného fakturačního systému pro projekty Czechia.com

Náplň práce

  • Správa a rozvoj fakturačního systému, rozšiřování funkcí podle změn v portfoliu nabízených služeb
  • Správa a rozvoj napojení na bankovní systémy, automatizace zpracování bankovních výpisů a plateb
  • Správa napojení fakturačního systému na účetní software Money S4
  • Úpravy fakturace podle průběžných změn v CZ, SK a EU legislativě
  • Komunikace s firemní účtárnou a projektovými manažery, úpravy systému dle jejich požadavků

Požadujeme

  • Velmi dobrá znalost jazyka C#
  • Zkušenosti s vývojem softwaru na platformě .NET Framework 4.8 a vyšší
  • Schopnost orientovat se v existujícím zdrojovém kódu
  • Výhodou znalosti základních principů fakturace a účetnictví
  • Výhodou zkušenosti s účetním softwarem Money S4/S5, případně jinými účetními a ERP programy
  • Pracovitost, samostatnost v plnění zadaných úkolů, pozitivní a odpovědný přístup k práci.

Místo práce

  • V klidné lokalitě centra Brna.
  • 5 minut pěšky od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD.
  • Pokud jezdíš autem, vždy pohodlně zaparkuješ přímo v našem areálu.

Nabízíme

  • Podílení se na atraktivním a špičkově vedeném projektu.
  • Dvakrát ročně finanční odměny.
  • Roční příspěvek na elektroniku.
  • Práci ve stabilní firmě, která je přes 30 let lídrem v oblasti internetových služeb.
  • Příjemné kanceláře v centru Brna s možností parkování.
  • Stabilní práce na HPP.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zajímavou a kreativní práci, kde se můžeš plně realizovat a rozvíjet.
  • Stravenkový paušál (plně hrazený).
  • Sportovní benefity, firemní SIM kartu na volání a data
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština a další).
Svůj strukturovaný životopis prosím zašli na adresu petra.smejkalova@zoner.cz Osobní údaje uchazečů budou zpracovány v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (2016/679 - GDPR), a to pouze za za účelem výběrového řízení na tuto pracovní pozici, po dobu, než bude nalezen vhodný uchazeč a pracovní místo obsazeno.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa